Gala Działaj Lokalnie 23 luty 2016

23 lutego 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wiśniowej, odbyła się Gala podsumowująca ubiegłoroczną edycję programu „Działaj Lokalnie”. Na Galę przybyli realizatorzy 16 inicjatyw dofinansowanych z programu, przedstawiciele III sektora, mediów, pracownicy i sympatycy Ośrodka „Działaj Lokalnie” przy Fundacja Arts.

„Działaj Lokalnie” to program Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, realizowany w naszym regionie przez Fundację Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS. W ramach programu przyznawane są mikrogranty na realizację inicjatyw społecznie użytecznych.

Stowarzyszenie „My Łęczanie” również miało zaszczyt brać udział w tym niecodziennym wydarzeniu i opowiedzieć o zrealizowanym w 2015 roku projekcie „Zdrowo na ludowo” jak również odebrać nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca i wyróżnienia za udział w konkursie „Opowiedz”.

Po części oficjalnej Gali odbył się spektakl „Ikona” przygotowany przez Teatr Przy Drodze. Teatr zrzesza głównie aktorów – amatorów. Scenariusz do „Ikony” napisali Zbigniew Kaleta i Eda Firek.

Aplikowanie, udział i realizacja programu „Zdrowo na ludowo” w ramach Działaj Lokalnie było dla Stowarzyszenia niesamowitą przygodą i dużym doświadczeniem. Pomoc całego zespołu Fundacji ARTS nieodzowna. Polecamy wszystkim niezdecydowanym –  odwagi, nie ma rzeczy niemożliwych i nieosiagalnych.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie na Galę.